Siatka Dla Kota

montaż zabezpieczeń balkonowych

Co to takiego?

Siatka Dla Kota - to wykonywane przez nas zabezpieczenie przy użyciu specjalnie zaprojektowanych sieci, przestrzeni balkonowych, okien czy niezadaszonych tarasów. Posiadamy ponad 10-cio letnie doświadczenie w zabezpieczaniu takich przestrzeni czyniąc je bezpiecznymi dla naszych zwierząt. Stosowane przez nas materiały posiadają aż 5-letnią gwarancję producenta na agresywne czynniki atmosferyczne. W przeciwieństwie do stosowanych przez konkurencje sieci rybackich z przędzy nylonowej, zyskują Państwo gwarancję że siatka nie straci swych właściwości po okresie roku czy dwóch. Siatka rozpinana jest na specjalnie przygotowanej ramie nośnej instalowanej w przypadku standardowego balkonu nawet w kilkuset miejscach, tak przygotowana konstrukcja jest w stanie przejąć bardzo duże siły / obciążenia na nią działające - nawet rozpędzony, duży Kot może swobodnie lądować na tak przygotowanej Kociej Siatce. Wykonane przez nas zabezpieczenia uniemożliwiają wypadnięcie, wyskoczenie Kota z balkonu.

Siatka zabezpieczająca jest też rozpięta w taki sposób by nawet najciekawsze, eksplorujące Koty skutecznie powstrzymać przed opuszczaniem miejsca zamieszkania.

Co bardzo istotne, takie zabezpieczenie pozostaje niemal niewidoczne, na poziomie 3-4p. z zewnątrz bardzo trudno je w ogóle dostrzec, na samym balkonie zaś nie ma wrażenia zamknięcia w przysłowiowej "klatce". Siatka jest delikatna, beżowa, nie wyróżnia się na tle krajobrazu i nie zabiera światła. Nie stosujemy żadnych ciężkich konstrukcji, drewnianych ram, itp. przez co nasze zabezpieczenia sprawdzają się w nowoczesnym budownictwie gdzie elewacje są wykonane często ze szkła lub aluminium.

Wszystkie zlecenia realizujemy przy zachowaniu elastyczności w działaniu, uwzględniając indywidualne potrzeby klienta.