Siatka Dla Kota

montaż zabezpieczeń balkonowych

Aktualności

W okresie cieplejszych miesięcy, nasza firma przynajmniej raz na miesiąc jest wzywana do tzw. Akcji Ratunkowych związanych z koniecznością zdjęcia Kota z wysokości. Te zazwyczaj uciekają w popłochu przed psami na drzewa, bądź wychodząc przez balkon lub okno, znajdują się w miejscach z których wrócić nie zawsze potrafią. Próby samodzielnego powrotu na ziemię  mogą być tragiczne w skutkach, szczególnie jeśli drzewo jest wysokie, zaś Straż Pożarna niechętnie angażuje środki w postaci wozów drabiniastych i zespołów gaśniczych, których nie zawsze da się użyć z uwagi na ich gabaryty.

"Alpinista" ( technik dostępu linowego ) jest w stanie w krótkim czasie dostać się w każde wysoko położone miejsce z użyciem lin lub specjalnego ekwipunku do wspinaczki po drzewach. 
Ratowaliśmy już najróżniejsze zwierzaki z papugami i wężami włącznie, czasem płacimy za to kilkoma szramami lub podziurkowanymi rękami - ale pociechy zawsze całe i zdrowe wracały do rąk właścicieli  lub schroniska. 

Nie życzę nikomu, lecz jeśli się już stanie i po " sierściucha" lub inną pociechę trzeba będzie w nocy wchodzić np. na 30 metrową topolę w trakcie szalejącego deszczu - Wiecie już kto się tego podejmie ;) nasz nelefon jest czynny 24/24h

kom. : 782-546-060