Siatka Dla Kota

montaż zabezpieczeń balkonowych

Usługa montażu siatki dla kota

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu zabezpieczeń dla Kotów, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Wykonywaliśmy już bardzo niestandardowe zabudowy, z wykorzystaniem lekkich konstrukcji aluminiowych na tarasach nie posiadających zadaszenia. Nie są nam obce również balkony wykonane w w szkle i aluminium.

Do zabezpieczania stosujemy przede wszystkim specjalnie produkowanych sieci z polietylenu o różnej wielkości oczek, siatki te posiadają bardzo wysoką wytrzymałość przy czym nie zabierają światła i są niemal nie widoczne dla oka. Takiego typu zabezpieczenie sprawdza się również w przypadku dużych ras Kotów, jak np. Mcoon jeden z naszych "podopiecznych" waży przeszło 11kg. Wykonujemy również zabudowy z wykorzystaniem siatek metalowych (aluminium i stal szlachetna).

Zamówienie usług trwa tylko kilka minut, w odpowiedzi na Państwa zapytanie przez formularz kontaktowy, oddzwonimy i ustalimy dogodny Państwu termin wizyty pomiarowej.

Indywidualne podejście do Klienta pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym Klientów poziomie. Skorzystaj z naszej oferty, a obiecujemy, że nie będziesz żałował tej decyzji!